"Het grootste onder 9 jaar-toernooi van ons land"

8 juni 2019

Nieuws item tumbnail

GLZ tegen Hooggraven

Met een flitsende actie probeert dit jonge talent zijn tegenstander op het verkeerde been te zetten en te passeren. 

Lees verder
Nieuws item tumbnail

Mooi duel tussen SHO en Focus 07

In een van de eerste wedstrijden ontstonden al enige mooie duels. Bij SHO tegen Focus 07 was dit een van degene. 

Lees verder
Nieuws item tumbnail

Verdediger houdt SVS uit de brand

Verdediger onderschept de bal en redt SVS van een tegendoelpunt.

Lees verder
Nieuws item tumbnail

Feyenoord - Excelsior Maassluis

Een goed duel tussen Feyenoord en Excelsior Maassluis. Een van de eerste westrijden.

Lees verder
Nieuws item tumbnail

Vlaggenparade opkomst

ROTTERDAM - Vandaag zijn er 88 teams aanwezig bij de Coen Moulijn Memorial Cup. Het toernooi werd geopend met de vlaggenparade. Alle 88 teams kwamen met een vlag met het logo van de cup op.

Lees verder
Nieuws item tumbnail

Burgemeester opent Cup

Burgemeester Aboutaleb en Adrie Moulijn openen het toernooi met een speech. Aboutaleb wenst de kinderen vooral een sportieve dag toe. 

Lees verder
Nieuws item tumbnail

Coentje ook aanwezig

De enige echte mascotte van Feyenoord, Coentje, is ook aanwezig vandaag. De kinderen beleven veel plezier met hem. 

Lees verder
Nieuws item tumbnail

Vlaggenparade opening

De vlaggenparade tijdens de opening van de Coen Moulijn Memorial Cup. De teams presenteren zich aan elkaar en het publiek.

Lees verder
Nieuws item tumbnail

Groepsfoto ZBC

Een van de deelnemende teams van de Cup. ZBC Zuiderpark tijdens de vlaggenparade.

Lees verder
Nieuws item tumbnail

DEELNEMERS EN POULE INDELING

POULE A - SC FEYENOORD                                                                     

PAPENDRECHT                                                                                              
HERMES DVS                                                                                       
VREDENBURCH                                                                       
NEPTUNUSSCHIEBROEK F1                                                      
SOCCERPLUS SA                                                               
RKVV ROOSENDAAL                                                                             
ZWALUW VFC                                                                             
QUICK BOYS                                                                             

POULE B - SC FEYENOORD

SC FEYENOORD F2 
VOC F3   
EXCELSIOR M  
BODEGRAVEN
SSV KATENDRECHT F2 
BFC F2 
ZWAMMERDAM  
DCV KRIMPEN 

POULE C - SC FEYENOORD

SPARTA F1
BVCB
BLIJDORP F2
DHC DELFT
SSS 
WAVV F2
HOOGRAVEN
GLZDELFSHAVEN

 

POULE D - SC FEYENOORD                                                     

SC FEYENOORD F5                                                               
BZC/ZUIDERPARK                                                                          
FC BINNENMAAS                                                                       
VOC F4
RIJNSBURGSE BOYS                                                                                                                                                                
RKSV MARGRIET F2                                                     
FOCUS'07                                                                                          
SHO                                                                                         

POULE E - DHZ  

BALCONTROLE AC 
CAPELLE   
FC VLOTBRUG
VVZA
BLIJDORP F7 
MELIANI VOETBALSCHOOL
PELIKAAN
WIELDRECHT 

POULE F - DHZ

ZWALUWEN
LOOSDUINEN
BLIJDORP F5
BRUMMEN
RHOON
WAVV F1
SVS
FORTUNA SITTARD

POULE G - DHZ                                                       

XERXESDZB                                                                          
DHZ                                                                                        
DRECHTSTREEK                                                                    
SC MONSTER                                                                  
SSW                                                                      
RIJSOORD                                                                                       
RKSV MARGRIET F1                                                                      
VVOR                                                                                                  

POULE H - OVERMAAS  

VICTORIA'04    
HOVDJSCR
DSO  
QUICK DEN HAAG 
HC FC VICTORIA 1893 F2 
SCO'63
GO-AHEAD
WFB 

POULE I - OVERMAAS

COAL
OVERMAAS
HELLEVOETSLUIS
ROZENBURG
VALKEN'68
SPARTAAN'20 F5
WHS
NEPTUNUSSCHIEBROEK F2

POULE J - OVERMAAS                                             

DRL                                                                                     
MVV'27                                                   
IFC                                                                                       
SPARTA F3                                                                                  
S GRAVENDEEL                                       
STEEDS HOOGER                                                                            
ZESTIENHOVEN                                                                           
BLIJDORP F3                                           

POULE K - OVERMAAS  

CVV ZWERVERS 
BFC F1
BERGAMBACHT 
SC BOTLEK 
BLIJDORP F1
OVC'85 
SPARTA F2  
SVV KATENDRECHT

POULE A,B, C EN D
TERREIN SC FEYENOORD

POULE E,F EN G
TERREIN DHZ

POULE H,I,J EN K
TERREIN OVERMAAS

Lees verder